Bible pletení

Autor: Claire CROMPTONOVÁ

Doporučil(a)Marie HANÁČKOVÁ
Tématická sadaŠikovné ručičky

O knize

Nápadité techniky včetně copánkových vzorů, norských vzorů a krajky. Více než 25 snadných výrobků, které si vyzkoušíte zároveň s učením.
Tušíte, jak se dělá očko hladce a jak obrace? Ale plést si netroufáte? Nebo neumíte ani tolik, ale rádi byste se někdy pochlubili vlastním výtvorem z pletařských jehlic? S touto pletařskou biblí se to snadno naučíte. Nabídne vám přehled absolutních základů pletení i vzorník stovky složitějších ažurových, copánkových nebo třeba plastických vzorů. Pro naprosté začátečníky tu nechybí i povídání o jednotlivých typech přízí a potřebných náležitostech, jako jsou vhodné jehlice. I zkušenější pletařky se možná doví něco nového v kapitole o dokončování upleteného dílka. A navíc si při učení můžete hned podle jednoduchých návodů vyzkoušet něco uplést. Tak se do toho pusťte, Claire Cromptonová vás povede.

Napsali o knize:

Knížka je plná zajímavých vzorů a pletených výrobků, její koupě nebudete litovat.

Komentáře ke knize

Zájem

Dobrý den měla bych zájem o tuto knihu, ale nevím kde ji zakoupit....Předem vám moc děkuji za odpověď s pozdravem Jitka

Použijte odkaz "Koupit knihu"

Použijte odkaz "Koupit knihu" pod obrázkem obálky knihy. Služa Heureka! vám nabídne seznam míst, kde se dá tento titul sehnat. Přejeme spoustu příjemných zážitků při pletení! "redakce Čtesyrád"