Nečekaně sexy

Autor: Linda Francis LEE

ŽánrRomány pro ženy
Doporučil(a)Martina PAVLÍČKOVÁ

Napsali o knize:

Nečekaně sexy je první díl trilogie o třech kamarádkách Julii, Chloe a Kate. Přátelí se spolu již od dětství a v současnosti jako žádoucí a sexy třicítky společně pracují v televizní stanici KTEX. První díl nám umožní nahlédnout do života moderátorky Kate. Vedení stanice je rozhodnuto její moderování oživit a zatraktivnit pro diváky. Proto přijde s novým formátem pořadu – Kate by měla před očima divákům představit nestandardních situacích. V jednom z dílů bude například vařit s nahým kuchařem... Z této nepříjemné situace jí pomůže přítel z mládí Jess, který jí slíbí pomoc. Jelikož nemá ve městě kde bydlet, nabídne mu Kate svůj domek pro hosty. Později však zjistí, že city, které k němu kdysi chovala, nejsou ještě tak úplně minulostí. Podaří se jim i přes obtíže najít k sobě cestu?

Další díly trilogie se věnují osudům zbylých dvou kamarádek druhý díl Hříšně sexy mapuje život Chloe a poslední díl Prostě sexy přináší příběh Julie.

Ukázka z knihy

Katherine Bloomová si říkala, že to zvládne. Stačí se zaměřit na práci, soustředit se a udělat to co nejrychleji a nejefektivněji.

Odmítala myslet na to, že nemá příliš zkušeností. Jistě se to nijak neliší od jízdy na kole – když ji jednou zvládnete, nikdy ji nezapomenete. A pokud je tohle podmínkou, aby si zachovala práci, udělá to.

Nervozita ji ale tak ochromovala, že jí najednou vlastní práce moderátorky zpráv nepřipadala tak důležitá. Kdyby si pospíšila, mohla by prostě odejít na oběd a touhle dobu být už v Mexiku. Mohla by si změnit jméno, obarvit vlasy a najít si práci jako pouliční prodavačka tacos někde na rohu ulice v centru města Juarez. Každý přece potřebuje čas od času změnit práci i způsob života.

V duchu zaúpěla a zaplašila ten nápad jako nesmyslný. Během minulého týdne využila své novinářské zkušenosti a našla si novinové články , webové odkazy i knihy s názvy jako Ať to syčí nebo Okořeňte si život.

Už v předstihu koupila pár věcí, které by mohla potřebovat. Láhev vína. Několik hrůzostrašně vypadajících pomůcek do kuchyně. Koření. Med. Olej. Také mrkev a rajčata.

Přesto stále nemohla uvěřit, že po ní Julia chce, aby v přímém přenosu vařila s mužem, který je známý jako Nahý kuchař.

LEE, Linda Francis. Nečekaně sexy. Praha : BB/art, 2006. 256 s.