Plameny v ráji

Autor: Elizabeth Lowell

ŽánrRomány pro ženy
Doporučil(a)Martina PAVLÍČKOVÁ

Napsali o knize:

Úspěšný vědec Chase Wilcox se věnuje cele své práci – obnově života v sopečných oblastech po přírodních katastrofách. Jeho osobní život však je díky jeho bezbřehému pracovnímu nasazení v troskách. A předešlá zklamání v lásce ho také příliš nemotivují k hledání "té pravé". Na Havaji se však setkává s krásnou rudovlasou tanečnicí Nicol, která ho úplně očaruje. Přesto, že se stále bojí pustit do milostného dobrodružství, nakonec k němu přeci jenom dojde a problémy a nedorozumění na sebe nenechají dlouho čekat… Dokáže Chase získat Nicol zpět?

Ukázka z knihy

"UVIDÍŠ," ŘEKL DANE s lehce povytaženým obočím staršímu bratrovi. "Už se těším, až ti řeknu: "no neměl jsem pravdu?" Nic se nevyrovná zážitku z toho, jak Nicole tančí."

Chase se kousl do rtu, aby neutrousil poznámku o hormonecha přihlouplých chlapech. Určitě pomohlo, že bratra ignoroval, protože kdyby se na něj podíval, nejspíš by ho praštil pěstí do jeho spokojeného úsměvu.

V přítmí klubu Kipuka sledoval Dane Chasův výraz a doufal, že zahlédne náznak skrytého nadšení nebo alespoň zájmu na téma Nicole. Neviděl nic než bratrovy tvrdé rysy, bledý odlesk šedých očí, havraní čerň krátce zastřižených vlasů a kníru.

Čišela z něj nuda a únava. Dane se trochu zamračil, odvrátil pohled a vzpomínal. Kdysi býval Chase plný života a smál se vtipům i třeba pohledu na štěně, co se honilo za míčkem.

Ale to bylo PTP: před to potvorou.

LOWELL, Elizabeth. Plameny v ráji. Frýdek-Místek : Alpress, 2005. 305 s.