Smyslná vášeň

Autor: Susan JOHNSON

ŽánrRomány pro ženy
Doporučil(a)Věra ŠTĚPÁNOVÁ

Napsali o knize:

Smyslná vášeň autorky Susan Johnsonové je další z řady romantických knih, ve které je výrazným způsobem zobrazena smyslnost a erotika, která povzbudí fantazii sebeupjatější čtenářky. Vášnivé scény se tentokrát dějí na pozadí milostného příběhu naivní bývalé guvernantky Sereny a schopného špióna, protřelého svůdníka a zpustlíka nejhrubšího zrna v jedné osobě, Beau St. Jules. Ani významné poslání, které musí splnit na objednávku britské vlády, mu nezabrání užívat života plnými doušky a na krásné nevinné Sereně uplatňoval svoje nemalé milenecké zkušenosti. Jak se však zachová, když se jeho vyvolená ocitne ve smrtelném nebezpečí..?

Ukázka z knihy

Když se mu poprvé donesl k uším zvuk kradmých kroků nesoucích se z hlavní chodby před jeho soukromou kajutou, zvedl Beau hlavu a zahleděl se na hodiny zavěšené na lodním trámu.

Dvě hodiny po půlnoci.

To ho dokonale probralo k vědomí.

Na palubě jachty je žena.

Hned mu bylo jasné, že se dotyčná snaží, aby ji nikdo neslyšel, protože našlapuje tiše jako myška. S obezřetnými krůčky všeho druhu měl Beau St. Jules značné zkušenosti. Především s těmi, které se ozývaly uprostřed noci. Mnozí byli ochotni tvrdit, že pokud jde o milostné pletky, syn dávno překonal otcův úctyhodný rekord. Prvorozeného syna vévody Setha nenazývaly svůdné londýnské krásky Velebným jen pro jeho krásné oči či oslnivý úsměv.

A právě takový úsměv se zjevil na mužově výrazné a pohledné tváři. Vyskočil z postele a natáhl si kalhoty.

Černý pasažér na jeho jachtě – a navíc žena. Co víc si mohl v tuto noční hodinu přát?

Když už nic jiného, dotyčná mu poslouží, aby se během plavby do Neapole příliš nenudil.

JOHNSON, Susan. Smyslná vášeň. Ostrava : Domino, 2004. 299 s.