Smyslnost

Autor: Nicole JORDAN

ŽánrRomány pro ženy
Doporučil(a)Věra ŠTĚPÁNOVÁ

Napsali o knize:

Román Smyslnost autorky Nicole Jordan bychom mohli zařadit mezi klasickou romantickou četbu pro ženy. Ovšem autorka v této své knize popustila fantazii uzdu natolik, že při některých pasážích by se červenala i protřelá svůdnice z povolání. Na pozadí historicky laděného (počátek 19. století) romantického příběhu vyhlášeného svůdce Damiena a jeho nedobrovolné milenky Vanessy rozehrává dráždivou hru. Kdo však bude nakonec vítězem a kdo poraženým…? Nechte se Nicole Jordanovou unést do světa vášně!

Ukázka z knihy

Hedvábná pouta se mu zařezávala do zápěstí a umocňovala pocit vzrušení. Dobrovolný zajatec Damien Sinclair ležel bezbranný, s oběma pažemi připoutanými ke sloupkům postele šerlatově červenými hedvábnými šátky.

Ve zlatě rámovaném zrcadle, umístěném nad hlavou, mohl pozorovat svůj obraz: nahé svalnaté tělo kontrastující se sněhobílým prostěradlem, zcela ztopořené mužství trčící z kudrnatého ebenově černého klína.

Jeho mučitelka, rozkošná Elisa Swannová, stála nad ním, oblečená pouze v to nejprůsvitnější mušelínové negližé, jaké si je možno představit, když nepočítáme smaragdový náramek, který jí věnoval na začátku jejich milostných hrátek. Zelené kameny, ve kterých se odráželo mihotavé světlo svící, zdobily její útlé zápěstí, zatímco rudou rtěnkou zvýrazněné bradavky nestydatě vykukovaly z průsvitné látky s vypočítavou lascivností, aby vzbudily žádost jednoho z nejzkušenějších svůdců.

JORDAN, Nicole. Smyslnost. Ostrava : Domino, 2002, 256 s.