V princově loži

Autor: Sabrina JEFFRIES

ŽánrRomány pro ženy
Doporučil(a)Martina PAVLÍČKOVÁ

Napsali o knize:

V princově loži je další romantický příběh plný eroticky laděných milostných scén. Příběh nás přivádí do Anglie na počátku devatenáctého století. Katherine zdědila obrovské bohatství. Jediné co ji dělí od bezstarostného života je fakt, že aby se k svému dědictví dostala, musí se bezpodmínečně provdat. Zoufale se snaží najít společensky přijatelného ženicha. Dlouholetý přítel, ke kterému chová něžné city, se zatím sice nevyjádřil, ale snad k tomu dojde každým okamžikem. Jediné s čím hrdinka nepočítala je vypočítavý sukničkář Alec. Přiměje ji jeho podmanivý pohled a žhavé polibky zcela změnit plány?

Ukázka z knihy

Katherine Merivaleová nechtěla uvěřit, ale teď se na vlastní kůži přesvědčila, že to, co stojí v té skandální knížce, která jí zbyla po otci, je pravda. Zkušený prostopášník může svést ženu k hříchu jen tím, že se na ni dívá. Jedině jeptiška by snad odolala upřenému pohledu, který na ni vrhal hrabě Iversley přes taneční síň v sídle lady Jennerové. Jeho oči ji dočista vyvedly z míry.

I během valčíku, který na parketu tančila se sirem Sydney Lovelacem, na sobě cítila, jak ji neustále sleduje, jako by chtěl odhalit veškerá její tajemství.

Katherine však žádná neměla, zato on nejspíš ano, pokud se dalo věřit klepům, které o něm ve společnosti kolovaly. Hrabě údajně strávil deset let v cizině, prý v nějakých exotických přístavech, kde si užíval, co hrdlo ráčí, a každý z těchto roků se dal vyčíst z jeho svůdných očí, které ženě slibovaly slast, rozkoš a požitek…

Bože, ochraňuj mě před takovými myšlenkami! Zhrozila se Katherine. Zatracený chlap! Vždyť jsme si ani nebyli představeni! Kdo mu vlastně dal právo na mě tak zírat?

JEFFRIES, Sabrina. V princově loži. Ostrava : Domino, 2006. 262 s.