Objasněné záhady světa

Autor:
Žánr:
Tip vložil: Dantes

Z názoru na publikaci jednoho českého univerzitního profesora přírodovědce-fyzika v e-mailovém dopise autorovi:"Po stránce literární je to pěkné dílko.´Záhadologické´ spisy bývají často upovídané a nepřehledné. Vy píšete stručně a jasně. Přinášíte zajímavé náměty k přemýšlení."


Komentáře ke knize

Dodatek autora k publikaci

Dr.h.c. Mgr. Emil Sedmík ke své knize Objasněné záhady světa dodává:
V mé publikaci Objasněné záhady světa (Vesmír jako velké divadlo) jsou na str. 76 - 77 dosud nikde nezveřejněné černobílé fotografie z roku 1973 se záhadnou bílou postavou "koupající se" v Černém moři mezi rekreanty, kteří ji však neviděli, ač fotoaparát ji na třech snímcích zachytil.
Čtenáři, kteří se s mou knihou blíže seznámili, možná poznali, že namísto autorem prezentovaných 3 snímků bílé postavy byly v díle publikovány pouze 2 z nich, včetně zvětšených výřezů. K nedopatření došlo při zpracování knihy před jejím vydáním v grafickém studiu nakladatele, kde třetí fotografii jaksi opomenuli zařadit.
Proto jsem se rozhodl třetí snímek i se zvětšenými výřezy publikovat na Facebooku. Čtenáři znalí mého díla a další zájemci najdou uvedenou fotku na webu http://www.facebook.com/e.sedmik.